مرکزی قهرمان لیگ دسته یک ووشو شد و با خراسان رضوی به لیگ برتر صعود کرد

مرکزی قهرمان لیگ دسته یک ووشو شد و با خراسان رضوی به لیگ برتر صعود کرد

این مسابقات در تاریخ 27 بهمن ماه در سالن آکادمی ووشو به پایان رسید در حالی که با بدشانسی تمام تیم ما(شینگ یی چوان) نتوانست جزء 2 تیم برتر باشد در حال که ساندا تیم ما توانست تیم هیت ووشو خراسان رضوی را شکست دهد با نتیجه6 بر 3  ولی در نهایت با امتیاز گیری خوب تالو خراسان رضوی توانستند با نتیجه نزدیک 7 بر 6 پیروز شوند و تیم ما از جمع مدعیان خارج شد.که در نهایت با تیم قم با امتیاز 12 ولی با تفاضل کمتر به مکان چهارم دست یافتیم.

شایان ذکر است در هفته آخر توانستیم در قسمت تالو بازیکن خوبی در بخش نان چوان به نام آقای کورش خلفی به تیم دعوت کنیم در کنار آقای رضا عابدین پور (تای چی چوان) بازی کنند ولی در نهایت این بازیکنان نتوانستند امتیازی در برابر تیم خوب هیت ووشو خراسان رضوی بگیرند.

و در همین جا از تمام بازیکنان تیم (ساندا و تالو) ،همچنین مربی تیم آقای محمد محمد پور و سرپرست تیم آقای رضا اسکندری کمال تشکر را داریم که با حمایت خوب مربی تیم و پیگیری های سرپرست تیم توانستند بازیکنان بازی خوبی از خود نشان دهند.

و من تشکر و قدردانی خاصی هم از آقای کورش خلفی که از دوستان بنده هم هست دارم چون از راه دور و با کلی مشکلات درخواست من را قبول کرده و برای بازی به تهران آمدند. و آرزوی موفقیت و پیروزی برای ایشان دارم.

به نقل از فدراسیون ووشو:

مرحله پایانی و فینال رقابتهای لیگ دسته یک ووشو آقایان امروز پنجشنبه 27 بهمن ماه در آکادمی  ووشو برگزار شد که تیم مرکزی به عنوان قهرمانی دست یافت و به همراه خراسان رضوی جواز حضور در لیگ برتر ووشو را بدست آورد.

 به گزارش روابط عمومی فدراسیون ووشو، این رقابتها با حضور تیمهای هیات ووشو خراسان رضوی، شینگ یی چوان، هیات ووشو مرکزی، هیات ووشو لرستان و هیات ووشو قم به صورت دوره ای و رفت و برگشت و به طور متمرکز در آکادمی ووشو برگزار شد که برنامه 2 هفته پایانی این بازیها به شرح زیر است:

هفته چهارم دور برگشت:

هیات ووشو خراسان رضوی 7      شینگ یی چوان 6

هیات ووشو مرکزی 13               هیات ووشو لرستان 0

هفته پنجم دور برگشت:

هیات ووشو مرکزی 7                هیات ووشو قم 6

هیات ووشو لرستان 0                شینگ یی چوان 9

بدین ترتیب در پایان این رقابتها تیم مرکزی با کسب 18 امتیاز قهرمان شد،خراسان رضوی با 15 امتیاز به عنوان نایب قهرمانی دست یافت، قم با 12 امتیاز و تفاضل 18+ سوم شد،شینگ یی چوان هم با 12 امتیاز و تفاضل 1+ چهارم و لرستان با 3 امتیاز در ردیف پنجم ایستاد.

گفتنی است؛ تیمهای مرکزی و خراسان رضوی به ترتیب به عنوان قهرمان و نایب قهرمان این مسابقات جواز حضور در رقابتهای لیگ برتر ووشو در سال 1391 را به دست آوردند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ووشو، بهترین های هفته پایانی لیگ دسته اول ووشو به شرح زیر معرفی شدند:

فنی ترین تیم:مرکزی

تیم اخلاق:خراسان رضوی

پرمتیازترین بازیکن تالو:مسعود فراهانی از قم

بهترین بازیکن ساندا:حیدر رضایی از مرکزی

فنی ترین مربیان:حبیبی و عسگری هر دو از مرکزی

بهترین سرپرست:محمد محمد پوری از شینگ یی چوان

 

به امید مسابقات دیگر با پیروزی

www.taiji.ir

www.chikongtaichi.com

/ 0 نظر / 13 بازدید