چی کونگ2

پیوستگی بدن و ذهن :

تخیلات و تصورات همواره با موقعیتهای حرکتی همراه هستند ذهن میاموزد که جریان چی را دنبال کند جریان چی جریانی هست که درطول کانال هستی وجود دارد ویا شکلی از انرژی استکه در ورودی های بدن وجود داردهدف از چی کونگ به گردش در اوردن انرژی یا چی در بدن میباشد.

 

 

سنت رزمی:

چی کونگ ماهیتا یک هنر ارام است که کاملا با سلامتی و شفا یافتن در ارتباط است گفته میشود که چی کونگ احتمالا در پایان هزاره اول پیش از میلاد مسیح تکامل یا فته است یعنی زمانی که اضطراب ونگرانی بر سراسر چین حاکم بودیعنی درست با شکل گیری هنرهای رزمی در این سرزمین چی کونگ پیدایش یافت . چی کونگ به جنگ جویان کمک کرد که روی انرژی متمرکز شده و ان را بسازیند وتوان وبنیه خود را بالا ببرند و تناسب اندام خود را حفظ کنند.

 

خوب دوستان این قسمت  هم تمام شد ولی هنوز ادامه دارد و در قسمتهای بعدی چی کونگ را باز تر میکنیم و بیشتر اشنا میشویم با ما باشید و ما را تنها نگذارید و منتظر نظرات شما هستیم.

/ 2 نظر / 23 بازدید
كسب درآمد ميليوني

سلام دوست گلم عيد فطر رو بهت تبريك مي گم راستي چرا نمي خواي از اينترنت كسب درآمد كني؟ حداقلش پول اينترنتت رو مي توني در بياري، البته بهت حق مي دم با اين همه سيستم هاي كلاه گذار آدم نمي دونه به كي اعتماد كنه. اما من يه راه حل دارم سایت ایران مارکت سنتز متعلق به شرکتی است که با همکاری پست خرید های اینترنتی شما را تهیه و به شما می رسانید شما می توانید با عضویت در این سایت و راه های متنوع کسب درآمد آن به راحتی در دنیای اینترنت کسب درآمد کنید. اگه واقعاً دوست داري درآمدي واسه خودت داشته باشي يه سر بيا تو وبلاگم ضرر نمي كني!

شهاب

سلام من تازه با تای چی آشنا شده ام ورزش خیلی خوب و دوست داشتنی است وبلاگ شما را هم اتفاقی پیدا کردم امید وارم وبلاگتون هر روز بهتر بشه امیدوارم بتوانم هرچه زودتر به ورزش تای چی بپردازم