تای چی در نظام

با سلامی دوباره

 

به استحضار تای چی کاران عزیز میرسانم، از انجا که ما به دنبال گسترش تای چی در کشور هستیم.

این بار اقای رضا عابدین پور در مراسمی در کرمانشاه با حضور فرمانده های نظامی کل کشور، تای چی را به نمایش گذاشت و به مدت 10 دقیقه به سخنرانی در مورد فواید تای چی و چی کونگ پرداخت.

که با استقبال فراوانی از سوی فراگیران پادگان و فرمانده هان اعم از اقایان : فرمانده پادگان سرهنگ پاسدار محمد فتحی ، مدیر تربیت بدنی سرهنگ پاسدار احمد مرادی ،سرهنگ نظری ، سرگرد صفری ، و سروان حیدریان قرار گرفت.

ودر اینجا ما هم از این دوستان تشکر میکنیم که به مااجازه دادند که تای چی را در این محفل نظامی برای حضار به نمایش بگذاریم.

ودر پایان مراسم از سوی فرمانده پادگان اقای رضا عابدین پور مورد تقدیر فرمانده پادگان قرار گرفت.

 

 

به علت مسائل نظامی و امنیتی از گذاشتن عکس های مراسم در وبلاگ معذوریم.

/ 5 نظر / 14 بازدید
محمد

سلام تبریک میگم بازم گل کاشتی[گل][گل][گل]

عباس حمزوی

با سلام ، تبریک صمیمانه مرا برای این کار ارزشمند پذیرا باشید و برای شما دوست نازنینم بهترین ها در این راه آرزومندم. خوشحالم که حرکتی این چنین گرانبها در این راستا صورت داده اید. و رسالت بزرگی به انجام خواهید رساند چنانچه عزیزان انتظامی و نظامی را متقاعد سازید که اینان به ورزش تای جی و چی کونگ همان اندازه احتیاج دارند که به تربیت بدنی و تمرینات سخت نظامی اهمیت و اعتبار می دهند. شاید حداقل، حداقل، حداقل اثر تای جی برای این عزیزان برطرف کردن استرس و تعدیل فشار عصبی ناشی از شغل نظامی باشد که اینک در ارتش های جهان برای این مهم برنامه های اساسی تدارک می بینند که از آن جمله تمرینات ذهنی، مدیتیشن و تای جی است. بار دیگر به شما تبریک می گویم. با احترام عباس حمزوی

اکرم

سلام آقا رضا منم تبریک میگم .. امیدوارم همیشه موفق باشی در ضمن بسته رو دریافت کردم ... بازم ممنون ..سربلند باشی[گل][گل]

اکرم

سلام آقا رضا .... کتاب فوق العاده ایه .... ممنون .... انشالا ار بعد عید میخواهیم برنامه صد روره اش رو اجرا کنیم البته با مربی موفق باشید[گل]

جاهد

رضا جان چی میشه گفت غیر احسنت !!!!!